Bayilik Şartları

-Firmamız yıllardır E-Ticaret Sektöründe olup birçok bayisi bulunmaktadır.

-Bayilerimiz stok riski ve maliyeti olmaksızın tüm ürün çeşitlerimizi satışlarına dahil edebilirler. Bu sayede satışlarını ve karlılıklarını arttırırlar stok riskleri bulunmaz.

-Evden satış yapan bayanlar, satış temsilcileri, kuaförler ve diğer satış yapmak isteyen herkez ürünlerimizi temsilcimiz olarak (Networking temsilci fiyatlarından)  stok riski ve maliyeti olmaksızın tüm ürün çeşitlerimizi satışlarına dahil edebilirler. 

- Yöresel ürünler olan bal,tereyağ,peynir,reçel gibi bir çok ürünü internet üzerinden satışını yapamanız için depolarında stok bulundurmaktadır.

-E ticaret sitesi olan firmalara XML desteğinde bulunmaktayız. Böylece ürünlerimizi uğraşmaksızın sitelerine yerleştirebilirler. Online Stok takibi yapabilirler.  XML Hizmetimiz ücretsizdir.

-Bayimiz Olan Firma ve satıcıların Kar marjını kendileri belirler.

- Firmalar Ve Temsilciler Bayi ekranımızdan, Bayi alış fiyatlarını online olarak görebilir, Siparişleri ile ilgili tüm işlemlerinizi takip edebilirler. 

-Kredi kartı ve havale seçeneğinde ödeme yapabilirsiniz.

-Bayi ekranından aldıkları ürünleri ister müşterilerine direk gönderim (dropshipping) , isterlerse de kendi firma adreslerine gönderimini sağlayabilirler. 

-Tüm ürünlerin stok güncellemesi günlük yapılmaktadır.

-Bayi Kargo ücreti alıcı ödemeli olarak kendi hesabınızdan istediginiz müşteriye gönderim yapabilmektedir.

- Bayilik için herhangi bir ücret alınmamaktadır.

- Hafta içi Saat 12.30'a kadar yapılan siparişler aynı gün içerisinde kargolanır.

İletişim için bize yazabilir yada arayarak bilgi alabilirsiniz.