HAKKIMIZDA

Şehirleşen modern yaşam içerisinde doğal ve organik lezzetleri sunmayı amaç edinen kadın girişimci Gözde İçlier , 2009 yılında fikirlerini hayata geçirmek üzere faaliyet göstermeye başladı. Doğallıktan uzaklaşmış fabrikasyon gıdaların yaşamlarımıza tamamen yerleşmesi, insanların doğallık arayışını her geçen gün artırmıştır. Bu hizmeti sunmayı prensip edinip, 2015 yılında İzmir'de ilk işletmesini açarak yerel bazda doğal lezzetleri sizlere ulaştırmaya çalıştım.


Tamamen yöresel, organik ve doğal bir konsep te sahip bu yöresel markette;bal ve bal ürünleri, süt ve süt ürünlerinden, doğal sebzelere kadar köy kahvaltılarının vazgeçilmez her çeşidine yer verilmiştir. Bu ürünlerin en önemli farkı ise organik, ev üretimi ve doğal  olmasıyla sağlık ve lezzet kazanmış olmasıdır.


Çevrenin de büyük teşvikiyle 2016 yılında bu sağlıklı lezzeti, yurt çapında da sofralara taşımayı amaç edinmiştir. Bu doğrultuda işini İnternete taşıyarak "gozdeyoreselurunler.com" web sitesiyle tüm siparişlere kapısını açmıştır. Hizmet kitlesini genişletmiş olmasına rağmen ev yapımı doğal üretim ilkesinden ödün vermeyen Gözde yöresel ürünler, internet ortamından el emeği doğal üretimlerini yurt çapında sofralara sunmaya devam etmektedir.